KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16926224
nr 1692 6224
Gösta Henning
(f. 1914), Sverige
Oljemålning, Bränningar. Signerad. Olja på pannå, 78x109 cm, yttermått inklusive ram: 100x129 cm
Gösta Henning, svensk målare född 1914.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 april 2025
kl 18:54:02
100 kr